erewrbtt-in

MĘCZĄ CIĘ ZAGADNIENIA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ? WYBIERZ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH.

Przepisy polskiego prawa, w zgodzie z prawem unijnym, wprowadzają szereg obowiązków związanych z ochroną danych osobowych. Z doświadczenia wiemy, że przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy z większości z nich i przykładają do nich niewielką wagę, a tymczasem Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych posiada wiele narzędzi dyscyplinujących opornych. 

25 maja 2018 roku weszły w życie poważne zmiany ustawowe. Kancelaria przygotowuje swoich Klientów do nowej sytuacji prawnej i zapraszamy do kontaktu - przeprowadzimy dla Państwa audyt wymaganych działań w oparciu o ocenę ryzyka i wspólnie zastanowimy się jakie działania wdrożyć.

1 stycznia 2015 roku weszła w życie poprzednia ważna nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Najważniejszą zmianą wprowadzoną wtedy był opcjonalny obowiązek firmy do wyznaczania Administratora Bezpieczeństwa Informacji (po 25 maja 2018 r. zwanym Inspektorem Danych Osobowych). Inspektor Ochrony Danych przejmuje obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych od przedsiębiorcy lub zarządu firmy.

Powierz nam pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych w dogodnej cenie 500 PLN + VAT miesięcznie i zajmij się swoim biznesem. Oferujemy także sporządzenie dla Ciebie kompletu niezbędnych procedur wewnętrznych w ramach funkcji compliance.